Forumi na kulinarični sloveniji

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. nov 2006 18:13

Jernej, sem hotela reči, da mi je rubrika ostalo všeč, ker lahko podebatiraš malo o kakšnem problemu v družini, ali pa o kakšnih hobijih in podobno. To je tudi povezano z nami gospodinjami, tako da se mi ne zdi nič slabega. A ni tako? matilda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. nov 2006 19:01

Ja tako je. Če dobro pomislim mi le politika in sorodne teme niso všeč, ker nič ne rešijo, le prepirajo ljudi, vlečejo se kot jara kača in ni nobenega upanja pred koncem ali čem konstruktivnim. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

30. nov 2006 19:07

Sem za način, ki nikomur ničesar ne jemlje, olajša pa izbiro - torej naj teme ostalo ostanejo, ampak naj se ne pojavljajo med desetimi ali dvajsetimi najnovejšimi, kot je rekel Jernej. Nekaj nas bo takih, ki nas potem ne bo zaneslo tja, včasih bomo morda le šli kaj pogledat, ko bo čas seveda, v ospredju pa naj bo kulinarika. Tako se mi zdi, da bomo zadovoljni vsi, nihče nam ničesar ne jemlje in nas s tem ne postavlja pred izvršeno dejstvo, ostane nam pravica do izbire. To pa je tisto najbolj pomembno (smo že pri Drobniču). Lepo mi bodite vsi po vrsti, Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti